Het "verre" Brugge
Fietsen in de Groene Oostelijk Rand van Brugge. Kerken, forten, vaarten, ja zelfs steden liggen op je weg terwijl je fietst door de polders van Koolkerke tot Ver-Assebroek.
- Fietsen in de oostelijke rand van Brugge
- Geschiedenis
- Van de middeleeuwen tot nu
- Groepsticket 90 € per gids (Max. 10 deelnemers per gids)
Duur | 2 Uren |
---|---|
Mee te nemen | Een eigen fiets is noodzakelijk |
Deelnemer | Per groep maximum 10 deelnemers |
Belangrijke informatie | De fietstocht is onderworpen aan de geldende coronamaatregelen. |
Meer informatie
Een ervaren gids fietst met je door de landelijk oostelijke rand van Brugge. Via straatjes en kronkelende wegels fietsen we van dorpskern tot dorpskern doorheen een lappendeken van grachten, bossen, akkers en weiden. We staan stil bij het eeuwenlange beheer van bijvoorbeeld het Maleveld, maar ook dat van Ryckevelde en de Lo-weiden komen aan bod. Eindigen doen we in schoonheid aan het pittoreske dorpsplein van Ver-Assebroek.
1 beoordelingen
Totale waardering | |
---|---|
Prijs/ prestatie | |
Pretfactor |
Een zeer leerrijke namiddag
Geen problemen bij het boeken. Ik zou deze fietstocht aan iedereen aanbieden die op ontdekking wil gaan in de omgeving van Brugge.
van Sofie Gekiere op 10-06-2021
5/1
€ 90,00
Verdere aanbiedingen

Choc around the clock
vanaf
€ 90,00

Het beste van Brugge
vanaf
€ 90,00

De vrouw achter de hertog!
€ 90,00

De tuin van Hades
vanaf
€ 90,00